0 Dzīvokļi

Raunas rezidences

Ja svarīgi, ka mazā miera osta – mājas nav tālu no pilsētas kņadas un kustības –,  tad jaunais projekts „Raunas rezidences” būs īstā vieta, kur nobāzēties.

***

Viens no projekta galvenajiem trumpjiem ir tā ir izcilā lokācijas vieta – Teika, kvartāls starp Raunas un Laimdotas ielām. Rajons, kuru izsenis iecienījuši stabilu un respektablu vērtību cienītāji. Mūsdienās nekas nav mainījies, šeit pārdomāta arhitektūra un augsta kvalitāte saplūst ar vidi, kas iedvesmo.

***

Mūsdienīga un funkcionāla plānojuma dzīvokļi izvietoti no 2. līdz 5. stāvam. Katrā stāvā seši dzīvokļi –  divu, trīs un četru istabu plānojumā.  Gaismas un plašuma cienītājus iepriecinās lielie logi, balkoni un 2,75 m augstie griesti. Namam pieslēgtas pilsētas komunikācijas. Ēkā atrodas lifts.

***

Jaunās mājas neliks vilties ne apdares materiālu, ne santehnikas izvēlē. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari. Un, lai tie vēl vairāk atbilstu individuālajai gaumei un vēlmēm, iespējams izvēlēties interjera detaļas.

*** Mums ir svarīgi, lai nams, kuru sauksiet par savām mājām priecētu ne tikai šodien, bet arī nākotnē, tāpēc esam darījuši visu, lai tā apkārtnē saglabātu kokus. Izveidota patiešām zaļa teritorija, kas ļaus izbaudīt āra aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem. Un kā vieni, tā otri īpaši varētu novērtēt rotaļu laukumu, kas atrodas ēkas teritorijā.

***

Ēkas 1. stāvā izvietota autostāvvieta. Papildu autostāvvietas izvietotas arī namam piegulošajā teritorijā. Ja ikdienā svarīgs sabiedrotais ir velosipēds, tad šeit esam padomājuši arī par to, jo pie ēku ieejām novietoti īpaši velostatīvi, bet ēkas 1. stāvā paredzēta slēgta telpa velosipēdu un bērnu ratiņu novietošanai.  

Dzīvokļi

 dzīvokļu kopā
KodsIstabasStāvsPlatībaBalkonsTeraseKopējā platībaCenaStatuss 

Location

Sarunājam tikšanos?

Atrodi dzīvokli