Realizēts
Čiekurkalna 2. līnija 4

MEINHARDA NAMS

Tā ir vieta, kuru saukt par mājām. Kur smelties iedvesmu un vienmēr atgriezties pēc jauniem spēkiem. Kur augt pašiem un augt nākotnei. Kur vēsture satiekas ar šodienas sasniegumiem. Kur pārdomāta arhitektūra un augsta kvalitāte it visā satiek cilvēkam draudzīgu vidi. Meinharda nams – vieta, kur dzīvot un piedzīvot.

 

VIETA

Starp kādreizējo Meinharda ielu, kura šodien nes Gaujas ielas vārdu, un Čiekurkalna 2. līniju stalti paceļas Meinharda nams. Tas atrodas pašā Čiekurkalna sirdī, starp zaļo Mežaparku un dinamisko Teiku, vien nepilnu desmit minūšu attālumā no Rīgas centra. Ērta sasniedzamība, pateicoties attīstītai infrastruktūrai, tai pašā laikā esam padomājuši, lai ielas trokšņi namu nesasniegtu – tas izvietots gruntsgabala centrā, nerobežojoties ar ielu. Izcila miera osta, no kuras vien dažu minūšu attālumā viss ikdienā nepieciešamais.

 

DZĪVOKĻI

Dzīvokļi izvietoti nama trijos stāvos ar pieciem dzīvokļiem katrā no tiem. Ņemot vērā vajadzības, pieejami divu un trīsistabu dzīvokļi, sniedzot iespēju rast sev ērtāko. Dzīvokļus raksturo mūsdienīgs funkcionāls plānojums, ņemot vērā praktisko telpu izvietojumu. Tāpat plašie logi telpas padara vēl gaišākas un sniedz plašuma izjūtu. Lielākā daļa dzīvokļi pieejami ar balkoniem un plašām terasēm. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari, tādējādi Jums atliks vien izvēlēties interjera detaļas, to iekārtot, un jaunās mājas būs gatavas apdzīvošanai.

 

KVALITĀTE UN EKONOMIJA

Mums ir svarīgi, lai nams, kuru sauksiet par savām mājām, priecētu Jūs ne tikai šodien, bet arī nākotnē, tāpēc īpašs uzsvars likts uz augstvērtīgu apdares materiālu un santehnikas izvēli, kas neliks vilties. Namam ir visas pilsētas komunikācijas. Papildus tam esam domājuši, lai dzīvokļi būtu arī ekonomiski un jūs maksātu tikai par patērēto – tāpēc katram dzīvoklim ir individuāla siltuma uzskaite.

 

ĒRTĪBAS

Mēs zinām, ka māju izjūta sākas jau pirms dzīvokļa durvīm, tāpēc esam labiekārtojuši apkārtni, lai namu ieskautu patīkama vide ikdienai. Pirmais iespaids sākas jau ar mājas fasādi – esam apvienojuši harmonisko priedes koku ar mūsdienīgām fasādes sistēmām. Namu ieskauj slēgta, privāta zaļā teritorija, kas kā radīta gan piknikiem, gan dažādām aktivitātēm. Jaunie vecāki īpaši novērtēs, ka tepat nama teritorijā ir arī bērniem rotaļu laukums. Tāpat jums nebūs jāsatraucās par savas automašīnas novietošanu, jo katram dzīvoklim nama teritorijā ir paredzēta sava autostāvvieta.

 

Dzīvokļi
Dzīvokļi šajā projektā nav pieejami
Atrašanās vieta
Sarunājam tikšanos?