0 Dzīvokļi

Meinharda nams

Šī ir vieta, kuru saukt par mājām. Kur smelties iedvesmu un atgriezties pēc jauniem spēkiem. Kur augt pašiem un augt nākotnei. Kur vēsture satiekas ar šodienas sasniegumiem. Kur pārdomāta arhitektūra un augsta kvalitāte it visā satiek cilvēkam draudzīgu vidi. „Meinharda nams” – vieta, kur dzīvot un piedzīvot!

***

Starp kādreizējo Meinharda ielu, kura šodien nes Gaujas ielas vārdu, un Čiekurkalna 2. līniju stalti paceļas „Meinharda nams”. Tas atrodas pašā Čiekurkalna sirdī, starp zaļo Mežaparku un dinamisko Teiku, nepilnu desmit minūšu attālumā no Rīgas centra. Ērta sasniedzamība, pateicoties attīstītai infrastruktūrai, tai pašā laikā esam padomājuši, lai ielas trokšņi namu nesasniegtu – tas izvietots gruntsgabala centrā, nerobežojoties ar ielu.

***

Nama trīs stāvos izvietoti pieci. Pieejami divu un trīsistabu dzīvokļi, sniedzot iespēju rast sev ērtāko. Dzīvokļus raksturo mūsdienīgs funkcionāls plānojums, ņemot vērā praktisko telpu izvietojumu. Plašie logi telpas padara gaišas un sniedz plašuma izjūtu. Lielākā daļa dzīvokļi pieejami ar balkoniem un plašām terasēm. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari.

***

Mums ir svarīgi, lai nams, kuru sauksiet par savām mājām, priecētu ne tikai šodien, bet arī nākotnē, tāpēc īpašs uzsvars likts uz augstvērtīgu apdares materiālu un santehnikas izvēli. Nams pieslēgts pilsētas komunikācijām. Papildus tam esam domājuši, lai dzīvokļi būtu arī ekonomiski un jāmaksā būtu tikai par faktiski patērēto –  katram dzīvoklim ir individuāla siltuma uzskaite.

***

Mēs zinām, ka māju izjūta sākas jau pirms dzīvokļa durvīm, tāpēc esam labiekārtojuši apkārtni, lai namu ieskautu patīkama vide ikdienai. Mājas fasādē esam apvienojuši harmonisko priedes koku ar mūsdienīgām fasādes sistēmām. Namu ieskauj slēgta, privāta zaļā teritorija, kas kā radīta piknikiem un dažādām aktivitātēm. Jaunie vecāki īpaši novērtēs, ka nama teritorijā atrodas arī bērnu rotaļu laukums. Turklāt katram dzīvoklim nama teritorijā paredzēta sava autostāvvieta.

 

Dzīvokļi

 dzīvokļu kopā
KodsIstabasStāvsPlatībaBalkonsTeraseKopējā platībaCenaStatuss 

Location

Sarunājam tikšanos?

Atrodi dzīvokli