0 Dzīvokļi

Monrepo nams

Vietā, kur reiz atradusies „Monrepo” stila muižiņa, Teikā tapis cēls nams, kurš ar savu nomaļo, bet pieejamo lokācijas vietu ļauj trauksmainajā galvaspilsētas ritenī uzaust īstu miera ostu.

***

Arhitekts Uģis Zābers ēku veidojis pēc labākajām rajona tradīcijām – tā organiski ieguļas apkārtējā vidē, netiek aizmirsts par rajonam raksturīgo arhitektūru – rombveida lodziņiem. Ēkas fasādi veido granīta apmetuma apdare.

***

Četrstāvu ēkā atrodas 13 dzīvokļi. Trīs stāvos atrodas četri dzīvokļi – divu, trīs un četru istabu plānojumā. Katrs dzīvoklis atšķirīgs, iegādājams ar pilnu apdari, kas pielāgojama individuālajām vēlmē. Ēkas augšējā stāvā izvietots viens dzīvoklis pa visu stāvu, ļaujot uzelpot un izbaudīt plašumu. Dzīvokļa kopējā kvadratūra 121,5 m2 .

***

Svaiga gaisa un plašuma cienītājus iepriecinās lielie logi, balkons un augstie griesti  – 3 m, kas ir visai netipisks izmērs jaunajiem projektiem. Namam pieslēgtas pilsētas komunikācijas.

***

Katram dzīvoklim paredzēta autostāvvieta, ir velosipēda novietnes un bērnu laukums. Ap ēku izveidota pārdomāta un harmoniska zaļā zona. Lai pasargātu iedzīvotāju privātumu, teritoriju ieskauj pamatīga dzīvžoga sēta.

***

Jaunās mājas atradīsies klusā šķērsielā, bet, lai klusums nemulsina, jo, izejot no slēgtās teritorijas, būs nepieciešami vien pāris soļu, lai saplūstu ar galvaspilsētas ritmu un iespējām.

Dzīvokļi

 dzīvokļu kopā
KodsIstabasStāvsPlatībaBalkonsTeraseKopējā platībaCenaStatuss 

Location

Sarunājam tikšanos?

Atrodi dzīvokli