Āgenskalns, Kapseļu iela 25A

Dižskabārdis

Mājas filozofija – klusums un ekoloģija megapolises centrā.

***

Mājīga (kluba tipa) dzīvojamā māja, ar 14 dzīvokļiem atrodas Rīgā, Daugavas kreisajā krastā – Āgenskalnā, Kapseļu ielā 25A, starp slavenajām Kapseļu ielas vēsturiskajām ēkām. 19. gadsimtā šajā ielā apmetās bagāti, cienījami un slaveni cilvēki.

***

Lieliska vieta privātmāju rajonā. Līdz Rīgas centram 15 min, līdz t/c „SPICE” 5 min, līdz lidostai „Rīga” 10 min, līdz Jūrmalai 25 min.
Lielais zemes gabals, kas pieguļ mājai, ir norobežots ar žogu, un pati māja atrodas tālu no ielas. Uz vietas saglabātas septiņas unikālas un retas Rīgas ainavu koku sugas, no kurām izceļas īsts dendroloģiskais retums – Eiropas dižskābardis Purpurea Latifolea, kas ir spēka un varenības simbols, turklāt bijis komponista Baha mīļākais koks.

***

Ēkā ir viena ieeja ar liftu. Dzīvokļi mājas rietumu daļā ir aprīkoti ar plašām terasēm. Pirmā stāva dzīvokļiem izmantojama dzīvoklim piegulošās teritorijas zona ar zālienu, kas nodalīta ar dzīvžogu.

***

Pagalmā projektēts bērnu rotaļu laukums, kura būvniecībā izmantoti ekoloģiski elpojoši materiāli, ietves un autostāvvietas t izgatavotas no betona bruģakmeņiem, ieejas vārti atveras automātiski, izmantojot tālvadības pulti.

***

Pagrabstāvā iedzīvotāju ērtībām izveidotas palīgtelpas. Ir pieejamas arī pazemes un virszemes autostāvvietas. Fasādes apdare ir veidota ar gludu, tonētu apmetumu un dekoratīvām ķieģeļu flīzēm. Ēkas fasādes ir papildinātas ar dekoratīviem metāla elementiem. Logi ir izgatavoti no energoefektīva PVC profila ar trīs slāņu skaņas izolācijas stikla paketi.
Labi pārdomāts izkārtojums nodrošina labu dzīvokļa dabisko apgaismojumu un, lai izveidotu lielāku telpu, dzīvojamās istabas griestu augstums ir 2,8 m.

***

Dzīvokļu ārdurvis ir metāla ar koka apdari, ar augstu drošības aprīkojumu.
Ēkas konstrukcija ir izgatavota no dzelzsbetona. Fasāde ir izolēta ar akmens vati. Ēkas apsildei un karstā ūdens ražošanai pagrabā ir uzstādīts gāzes apkures katls. Katrā dzīvoklī ir individuāls siltuma skaitītājs. Izplūdes ventilācija ir uzstādīta virtuvē un vannas istabā. Katram dzīvoklim uzstādīti elektroniskie ūdens skaitītāji.

***

Ēkā pieejams arī lifts. Mājas un dzīvokļu apdarē izmantoti augstas kvalitātes materiāli.

***

Lai izdodas atrast sev mājas, kur justies laimīgam ne tikai pašam, bet arī mazbērniem pēc daudziem gadu desmitiem!

Dzīvokļi
  Istabas Stāvs Platība Balkons Terase Kopējā platība Cena Statuss  
Atrašanās vieta
Sarunājam tikšanos?