Uzsākta būvniecība un dzīvokļu rezervācija dzīvojamo māju projekta “Raunas rezidences” 3.kārtai

Vietējā kapitāla nekustamo īpašumu attīstītājs “TEPAT Grupa”, ieguldot 3,5 miljonus eiro, uzsācis dzīvojamo māju projekta “Raunas rezidences” trešo kārtu, rezervācijai piedāvājot 24 energoefektīvus dzīvokļus Laimdotas ielā 36, Rīgā. Projekta trešo kārtu plānots noslēgt 2024. gada nogalē.

“TEPAT Grupa” pārstāvis Voldemārs Siliņš uzsver, ka šajā kārtā projektā ir veikti uzlabojumi atbilstoši šī brīža tirgus energoefektivitātes prasībām. Visi dzīvokļi aprīkoti ar zemgrīdas apkures sistēmu un rekuperācijas ventilācijas iekārtām vienmērīgai gaisa apmaiņai dzīvoklī. Ēkas energoefektivitātes rādītāji atbilst A klasei.

Teiku, kā iekārojamu rajonu dzīvesvietai jau izsenis novērtējuši stabilu un respektablu vērtību cienītāji. Projekts “Raunas rezidences” atrodas izcilā lokācijas vietā – kvartālā starp Raunas un Laimdotas ielām, aicinot par savējo saukt dzīvojamo māju ar pārdomātu arhitektūru, augstu kvalitatīvi un energoefektivitāti. 

Mūsdienīga un funkcionāla plānojuma dzīvokļi mājā izvietoti no 2. līdz 5. stāvam. Katrā stāvā seši dzīvokļi –  divu, trīs un četru istabu plānojumā.  Gaismas un plašuma cienītājus iepriecinās lielie logi, balkoni un 2,70 m augstie griesti. Esam darījuši visu, lai mājas apkārtnē saglabātu lielos kokus. Izveidota plaša zaļa teritorija, kas ļauj baudīt āra aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem. Teritorijā ierīkots rotaļu laukums un īpaša atpūtas zona. 

Atrodi dzīvokli